Partneři

<-

Allied Telesis Inc.

Společnost Allied Telesis Inc. je předním světovým dodavatelem síťových řešení na bázi IP / Ethernet. Její produkty využívá celá řada firem a institucí - od malých a středních komerčních firem z různých oblastí podnikání, přes veřejné instituce, jako jsou např. zdravotnická a vzdělávací zařízení, až po poskytovatele síťových služeb. U společnosti Allied Telesis jsme dosáhli certifikace Gold Solution partner a jsme také Accredited Service Partner, což nás opravňuje zajišťovat technickou a obchodní podporu na produkty této společnosti.

Aruba Networks, Inc.

Aruba Networks je druhým největším světovým dodavatelem WLAN a technologickým lídrem. Časopis Forbes ji ohodnotil jako sedmou nejrychleji rostoucí technologickou společnost na světě, kde byla mezi prvními 25 jediným dodavatelem WLAN řešení. Pro Českou republiku jsme dodavatelem řešení Aruba Networks.

Avaya Inc.

Americká společnost Avaya, která vznikla odštěpením nejprve ze společnosti AT&amp;T a posléze z Lucent Technologies, je lídrem na poli komunikačních řešení a nástrojů pro vzájemnou spolupráci a jejich integrace do podnikové struktury již více než 14 let. Jako partner společnosti Avaya v České republice zajišťujeme technickou a obchodní podporu na jejich produkty.

ekey biometric systems GmbH

Rakouská společnost ekey biometric systems byla založena v Rakousku již v roce 1999. Dnes je jedničkou na trhu v řešení přístupu otiskem prstu a nabízí inovativní řešení jak pro podniky, tak pro domácnosti. Díky vysoké kvalitě námi poskytovaných služeb jsme se stali GOLD partnery společnosti ekey a přinášíme Vám tak jejich produkty s prověřenou kvalitou.

Huawei Technologies Co.

Huawei je vedoucí světový poskytovatel ICT technologií, jehož řešení se rozšířila do více než 170 zemí světa. Huawei je společnost, která se silně orientuje na zákazníka a přináší řešení telekomunikačním operátorům, korporacím i běžným spotřebitelům. Společnost založená v roce 1987 v Číně se vypracovala na jednu z největších světových korporací vůbec s obratem přes 39 miliard USD ročně.

Lafayette Instrument

Americká společnost Lafayette Instruments Company byla založena již v roce 1947 a prakticky od té doby je na špici v oboru polygrafů, nebo chcete-li detektorů lži. Kvalita jejich produktů je tedy léty prověřená a naše společnost je ráda, že je od roku 2010 jediným autorizovaným distributorem polygrafů značky Lafayette v České republice.

Logicube

Společnost Logicube byla založena již v roce 1993 a je tak jedním z nejstarších výrobců zařízení pro duplikaci pevných disků a získávání dat. CATEGORY je výhradním partnerem společnosti Logicube pro Českou republiku.

Loxone Electronics

Již od roku 2008 se rakouská společnost Loxone zaměřuje na vývoj a výrobu řešení pro ovládání domácnosti. My jsme partnerem v České republice a zajišťujeme dodávku tohoto předního dodavatele inteligentní elektroinstalace.

Lumension Security, Inc.

Společnost Lumension Security, Inc. je světový lídr na poli bezpečnosti a managementu koncových zařízení. Společnost sídlí v USA, Arizoně, ale řešení dodává do celého světa. Je velmi známá pro svou jedinečnou zákaznickou podporu a služby a nejen za ně sklízí jedno ocenění za druhým. Díky CATEGORY jsou produkty společnosti Lumension dostupné i v České republice.

Nemesysco Ltd.

Nemesysco je světový lídr na poli technologií pro hlasovou analýzu a řešení založených na patentované vrstvené hlasové analýze („Layered Voice Analysis“, LVA™). Je to soukromá společnost založená v roce 2000 se sídlem v Izraeli. Jejich technologie je nyní celosvětově rozšířena a je dostupná ve více než 50 zemích světa. Naše společnost je partnerem a dodavatelem produktů Nemesysco pro Českou republiku.

PowerDsine

PowerDsine je leader a průkopník na trhu napájení po ethernetu. První produkty pro napájení po ethernetu byly vyvinuty již v roce 1998 a prakticky od té doby má výsadní postavení na trhu. Díky partnerství a dosažené certifikaci dodáváme a implementujeme produkty společnosti PowerDsine v České republice.

Scolmore International Limited

Společnost, která působí na trhu s elektrickým příslušenstvím, jako jsou například uzamykatelné napájecí kabely, byla založena již v roce 1989. Již přes 25 let tedy dodává tato britská společnost, Scolmore International Limited, produkty hlavně na britský trh. Díky naší společnosti jsou ale jejích produkty IEC Lock dostupné i v České republice.

Speakerbus Limited

Speakerbus je britská společnost, která byla založena již roku 1984 a zaměřuje se na poskytování komunikačních řešení, ať už pro finanční instituce nebo vládní sektor. V roce 2004 jako jedna z prvních přišla s přenosem hlasu přes IP. Za dobu svého působení na trhu si tato společnost vybudovala solidní reputaci. V České republice jsme výhradním partnerem této společnosti.

TE Connectivity

Všestranná nadnárodní výrobní a servisní společnost. Tak by se dala stručně charakterizovat společnost TE Connectivity, dříve známá jako Tyco Electronics, která je největším světovým konstruktérem, výrobcem a dodavatelem elektronických komponent a poskytovatelem síťových a bezdrátových systémů.

WEY Technology AG

Světová špička ve vysoce efektivních řešeních pro obchodní, ale i kontrolní centra. Tak by se dala charakterizovat švýcarská společnost WEY TEC, která byla založena již v roce 1980. CATEGORY je obchodní a technický partner skupiny WEY Group.

WildPackets, Inc.

Společnost WildPackets již od roku 1990 vyvíjí řešení pro analýzu provozu v počítačových sítích, zvláště s ohledem na detekci, analýzu a odstranění chyb a problémových stavů. V ČR jako jediní dodáváme tyto léty prověřené produkty.