Lafayette - detektory lži

Polygrafy od špičky v oboru

<-

Polygraf, nebo-li správně fyziodetekční přístroj, je zařízení, které bylo vynalezeno již v roce 1921 v USA. Za těchto bezmála 100 let se stal polygraf uznávaným a využívaným nástrojem pro odhalování reakcí organismu na různé podněty při výslechu.

lrglogoSpolečnost Lafayette Instruments Company je leaderem na poli polygrafů již od roku 1947, takže jejich produkty jsou skutečně léty prověřeny. Naše společnost je od roku 2010 jediným autorizovaným distributorem polygrafů značky Lafayette v České Republice.

Samotný polygraf funguje na principu měření fyziologických veličin, jako je krevní tlak, srdeční pulz, dýchání, svalová aktivita a vodivost kůže. Polygrafy Lafayette tyto veličiny pomocí USB přenášejí do PC, kde je potom možné díky přiloženému software provést hlubší analýzu a rozbor výslechu.

office-furniture-005
lx5000-ntb

V nabídce naší společnosti jsou 2 modely polygrafu, které se liší množstvím připojitelných sond. Model Lafayette LX5000, který je vlajkovou lodí společnosti Lafayette, nabízí až 9 dostupných kanálů pro měření. Nižší model, Lafayette LX4000, má potom k dispozici 7 dostupných kanálů měření. Mezi vlastnosti, které jsou shodné pro oba typy potom patří:

  • Připojení k PC pomocí USB portu
  • Rychlost sběru dat 360 snímků za vteřinu ze všech kanálů
  • Malý, lehký a kompaktní design umožňující snadné přenášení
  • Software pro zobrazení výstupu z kanálů a jejich analýzu LXSoftware
  • V nadstandardní výbavě dodáváno spolu s přenosným počítačem a tiskárnou
  • Možnost dokoupení dalšího příslušenství – senzory aktivity, židle pro vyšetřovaného se senzory atd.