Avaya - komunikační řešení

Spolehlivá a škálovatelná komunikační řešení

<-

Avaya vyvíjí integrované a otevřené systémy, které zajišťují optimální komunikační struktury s důrazem na jednoduchost implementace, spolehlivost a škálovatelnost.

Avaya je vedoucí poskytovatel komunikačních řešení a nástrojů pro firemní spolupráci na světě. Poskytuje jednotnou komunikaci, videokonference v reálném čase, kontaktní centra a související IT infrastrukturu a služby společnostem všech velikostí po celém světě. Veškerá řešení společnosti Avaya jsou postavena na otevřených standardech a nabízí tak skutečně široké možnosti škálovatelnosti a podpory aplikací a zařízení třetích stran. Možnost propojení s reportovacími nástroji, CRM systémem nebo nahráváním je potom samozřejmostí.

Avaya

Avaya Aura ™ Communication Manager byl vyvinut jako otevřené, škálovatelné, vysoce spolehlivé řešení telefonie, které může mít rozsah od 10 až po 36 000 uživatelů v jednom systému - a více než milion uživatelů v jedné síti.

Nové produkty a komponenty jsou seskupeny pod názvem Avaya Aura, čímž vzniklo komplexní řešení Avaya Unified Communication. To zjednodušuje rozhodování o koupi, a umožňuje škálovatelnost. Communication Manager software je nyní součástí Avaya Aura Standard Edition a Enterprise Edition balíčků. To znamená, že jeden licenční poplatek poskytuje každému uživateli všechny potřebné funkce.

Avaya Aura Communication Manager může běžet na linuxových serverech i v prostředí VMware a nabízí centralizovanou kontrolu distribuované sítě mediálních bran a velké množství analogových, digitálních a na IP (H.323, SIP) založených komunikačních jednotkách a koncových bodech. Má také vyspělé integrované aplikace. Patří mezi ně mobilní aplikace, PC aplikace, funkce call centra, pokročilé konferenční funkce, videokonferenční zařízení.