Speciální řešení

obsluha pracovních stanic a KVM, klonovací systémy, hlasová analýza

<-

S našimi produkty ze sekce speciálních řešení můžete dosáhnout větší efektivity, lepší ochrany dat, úspory nákladů a nebo také zlepšení zákaznických vztahů. Jak toho dosáhnout? Poradíme Vám!

Aby hardware správně fungoval, měl by mít ideální podmínky pro svou činnost. Takové podmínky se IT infrastruktuře snažíme vytvořit v našich datových centrech, proto je bezpochyby užitečné do datového centra umístit i uživatelské stanice a ovládat je pomocí KVM techniky. Nejen, že PC tak bude mít téměř ideální prostředí pro svou práci, ale Vám se sníží náklady na klimatizaci uživatelského pracoviště, licence a naše řešení Vám také poskytne daleko širší možnosti přístupu a zefektivnění práce i v krizových případech. Díky zjednodušené údržbě i opravě uživatelských stanic bude navíc ochrana dat ještě jednodušší i díky našim duplikačním nástrojům, které umí nejen rychle zálohovat pevné disky, ale také zálohy obnovovat nebo disky bezpečně mazat.

Dosáhnout větší efektivity můžete nejen hardwarově, ale také softwarově. Softwarová řešení Vám mohou pomoci s efektivním a automatizovaným náborem zaměstnanců, kde Vám pomohou odhalit rizika skrývající se za výpovědí uchazeče o zaměstnání. Pomohou Vám také zlepšit kvalitu na call centrech a včasným zásahem tak zachránit hovory, kde rychle klesá zákaznická zkušenost. Můžete ale také sbírat data o zákaznickém chování a lépe cílit retenční nebo jiné nabídky. S tímto vším Vám dokáže pomoci vrstvená hlasová analýza.

WEY Technology - obsluha pracovních stanic

Již 30 let je společnost WEY Technology leaderem na poli obsluhy pracovních stanic ve finančním sektoru, stále více se však prosazuje i do oblasti kontrolních a bezpečnostních místností. Úspěchu dosahují díky špičkové kvalitě, spolehlivosti, škálovatelnosti a možnostem využití. Společnost WEY posunula pojem "KVM" na úplně jinou úroveň.

Logicube - duplikátory disků

Každý podnik, který hledá nástroj na zefektivnění systémové údržby, instalace nových stanic nebo zálohování disků, může využít technologie společnosti Logicube, která je předním světovým výrobcem duplikačních zařízení. Zařízení ale neslouží jen ke kopírování a zálohování, Logicube nabízejí i možnost bezpečného mazání disků, což Vám může ušetřit starosti, zda se někdo nedostane k Vašim datům při vyřazování hardware.