chytré domy smaRD

inteligentní domy a elektroinstalace, domovní videotelefony, LED osvětlení

<-

Hlavním tématem dnešního bydlení již není pouze potřeba bydlet. Do popředí se dostává spousta dalších parametrů jako je pohodlí, bezpečí, úspora energií, ochrana investic a vzdálený dohled. Inteligentní dům Vám přináší množství funkcí, o kterých se již vyplatí uvažovat.

SmaRD je naše značka, která je určená pro řešení pro domácnosti. V naší společnosti totiž věříme, že chytré rodinné domy mají velkou budoucnost a ovládání celého domu pomocí mobilního telefonu si oblibu získá velmi rychle. Zejména, pokud se jedná o jednoduché a pohodlné řešení, které naše společnost dodává "na klíč". Stěžejním prvkem chytrého domu jsou prvky Loxone, které jsou integrovány s mnoha dalšími, osvědčenými produkty.

Inteligentní dům je další fáze vývoje našeho bydlení. Nejedná se ale o řešení určené pouze pro novostavby, můžeme Vám zajistit instalaci pro již zavedenou a zabydlenou domácnost. Inteligentní dům je řešení, které Vám usnadní každodenní život, pomůže ušetřit náklady na bydlení a zabezpečí Vaši domácnost a to klidně přes mobilní telefon nebo tablet, když jste mimo domov, třeba na dovolené.

Komfort

Komfort bydlení je to, co dělá náš domov domovem a proč se v něm cítíme dobře. S řešeními postavenými na technologii Loxone Vám ukážeme, jak je možné takový komfort ještě zlepšit a naplno využívat funkce inteligentního, moderního, domu. Můžete toho navíc dosáhnout i pouhým rozšířením stávající elektroinstalace!

Bezpečí

Ochrana investice je bezesporu velmi důležitá, zvlášť, pokud onou investicí je náš domov. Lepší bezpečnosti Vašeho domova Vám pomůžeme dosáhnout s našimi řešeními, která jsou postavená na technologii Loxone. Jak toho dosáhnout s minimálními náklady a bez náročné instalace? Přečtěte si o možnostech zabezpečení více!

Úspora

I přes stále větší rozšířenost inteligentních domů se stále jedná o určitou investici do bydlení navíc. Naše společnost dodává cenově přijatelné řešení, které Vám podstatně zvýší komfort bydlení, postará se o ochranu Vašeho domu před nenechavci, ale i nehodami a navíc si na sebe během pár let vydělá samo, díky úsporám energií, které Vám přinese!

Vzorový dům

Aby měli zájemci možnost si chytrou domácnost na vlastní kůži vyzkoušet, osahat a zažít, postavili jsme v sídle naší firmy vzorový inteligentní dům, ve kterém se lze s možnostmi chytrého řízení seznámit.

Loxone zachraňuje životy

Příkladů využití inteligentního domu může být mnoho a je jen na Vaší fantazii, jak systém Loxone využijete a nastavíte. Inspirovat se můžete i příběhem pana Pavla.