Datová centra

Jedinečností naší společnosti je výstavba datových center a serveroven s 25 letou zkušeností.

<-

Jedním z pilířů, na který se naše společnost CATEGORY dlouhodobě zaměřuje, je výstavba serveroven a datových center. V této oblasti máme mnoho zkušeností, jedinečných řešení a také referencí.

Nejmodernější technologie a kompletní dodávka datového centra našemu zákazníkovi. Tak by se dala jednoduše charakterizovat naše nabídka pro výstavbu datových center, serveroven, výpočetních sálů, kolokačních center, tajných místností, tradingových technických místností a dealingových sálů, které zajišťujeme od přípravy přes projekci až k výstavbě a zařízení DC.

Kromě samotné projekce a výstavby datových center je také důležitá jejich čistota a udržení vysokého standardu prostředí pro provoz IT zařízení. Čištění datových center je naší specialitou. Jedná se o službu, se kterou jsme přišli jako první v ČR a jako jediní Vám vystavíme certifikát o čistotě Vašeho datového centra!

Projekce a výstavba

Pro výstavbu kvalitního a stabilního datového centra s optimalizovanými náklady je nutné začít už od projekce. Dodržení nejnovějších technologických postupů při výstavbě je také neméně důležité pro takovou investici. Naše společnost obě tyto podmínky splňuje. Náš projekční tým je první certifikovaný projekční tým v ČR a naši technici mají bohaté zkušenosti s realizací DC.

Úklid datových center

Nejen ojedinělá služba, ale také služba, která dokáže zachránit investice v řádu miliónů korun! Usazuje-li se prach v pohyblivých částech IT zařízení, způsobuje tření a přehřívání. Tím roste spotřeba energie, klesá efektivita a životnost. Řešením je nejen dodržování několika pravidel pro udržení čistoty v datovém centru, ale hlavně jeho pravidelné čištění.

Produkty pro datová centra

Naše společnost je dodavatelem několika zajímavých a unikátních řešení, které najdou uplatnění jak v oblasti datových center, tak i v jiných sektorech. Chcete se dozvědět, jak zabezpečit IT techniku před nechtěným vytržením napájení? Jak zajistit optimální cirkulaci chladného a teplého vzduchu v datovém centru, kam potřebujete přivést kabeláž nebo naopak zaslepit neosazená místa v racku? Potřebujete zajistit přístup více lidem do racku, aniž byste u sebe nosili jakékoliv klíče a někomu je předávali?

Success story

Čištění bez hranic

Důležitost čištění datových center se rozšiřuje i přes hranice. Naši technici nedávno dokončili čištění datového centra v Rakousku, které mělo rozlohu 120 čtverečních metrů.