WEY Technology - obsluha pracovních stanic

Technologie pro efektivní práci v obchodních a kontrolních místnostech

<-

Technologie, která je založená na švýcarské kvalitě a řešeních, která mají za cíl zefektivnit práci obchodních a kontrolních místností díky přesunutí výpočetní techniky do technických místností s možností vícenásobného přístupu a nezávislosti na umístění pracovníka.

11048159-3-wey-tec-logotransparent WEY Technology je globální poskytovatel klíčových high-tech řešení pro přenos, ovládání, distribuci a zobrazení dat v reálném čase v obchodních a kontrolních místnostech. S 12 pobočkami a zastoupením v 45 zemích, WEY Technology slouží klientům v oblasti finančního trhu a zabezpečení náročných průmyslových odvětví po celém světě.

Se sídlem ve Švýcarsku, se WEY Group vyvíjela v průběhu posledních 30 let na podnik ovládající světový trh pro poskytování technických zařízení pro finanční trhy. Použitá technologie, která přepíná nejširší škálu signálů nebo zdrojových PC na neomezený počet pracovních míst se úspěšně nasazuje i na kontrolní místnosti. Kromě klasických velínů, jako jsou ty, pro záchranné služby (policie, hasiči, ambulance), se vyvíjejí možnosti a technologie pro oblasti dopravy (letecké, železniční, silniční), energie (elektrárny, rozvody), průmyslové výroby, infotainmentu (video stěny, interaktivní uživatelské terminály) a systémy řízení budov.

Jako klíčový poskytovatel řešení, WEY vyvíjí a vyrábí prakticky celé své produktové portfolio přímo ve Švýcarsku. Použití prvotřídních komponentů, vysoce kvalitní švýcarské zpracování a přísné výstupní výrobní kontroly zaručují nepřekonatelnou kvalitu a bezvadnou funkci výrobků Wey. Kromě zaměření na kvalitu, pro Švýcarsko tak typické, je ale klíčem úspěchu společnosti WEY také rychlost inovací, desetiletí zkušeností, poskytování konzultací a odborných služeb, množství úspěšných projektů a také dlouhodobých vztahů se zákazníky po celém světě.

WEY Technology je jediný světový poskytoval platformy pro přepínání a distribuci libovolného datového signálu a PC rozhraní v jakékoliv kombinaci na neomezený počet uživatelských míst, v reálném čase. WEY Distribution Platform (WDP) je řešení pro moderní IT infrastruktury, které klade důraz na jednoduchost použití, managementu a administraci, bezpečnost a ergonomii. WDP je navržena, aby dokázala sjednotit různorodé systémy do jedné platformy. WDP dokáže přepínat lokální nebo vzdálené počítače a přenášet signál bezpečně a bez latencí na uživatelské pracoviště.

 • Umístěním výpočetní techniky do technické místnosti se snižuje hladina hluku na pracovišti, náklady na klimatizaci, usnadňuje se údržba i opravy
 • WDP integruje různorodé systémy do jedné platformy
 • Multicasting současně distribuuje všechny datové toky
 • Absolutní kontrola nad různými PC/zdroji pomocí jediné klávesnice, navíc bezpečně a bez latencí
 • Plná integrace s velkoplošnými obrazovkami
 • Free seating - uživatelé se mohou přihlásit na libovolném pracovním místě a svá data mají neustále k dispozici, navíc bez nutnosti dokupování dalších licencí na používaný software
 • Referencemi prověřené snížení spotřeby
wey_keyboard_implementation
 • Obsluha místních nebo vzdálených počítačů pomocí jediné klávesnice i myší (až 6 PC na jednu klávesnici)
 • Podporuje různé platformy používané v kontrolních místnostech nebo na finančních trzích
 • Vysoce flexibilní rozmanitým možnostem připojení - USB, PS2, sériový port, SUN a další
 • Modulární a přizpůsobitelná klávesnice - možnost výměny kláves, klávesových skupin a přidání dotykového displeje nebo touchpadu

Pracovní stanice mohou být ovládány pomocí jediné klávesnice, s řešením WEY máte ale i možnost ovládat jednu stanici více klávesnicemi, což Vám dá možnost tuto pracovní stanici sdílet. To Vám uspoří náklady na nákup dalších licencí. V kombinaci s WEY Allocation System budou moci uživatelé monitorovat a ovládat různé platformy a pracovní stanice, jako jsou Dealing, EBS, TV a jiné, z jakéhokoliv pracovního místa.

Multifunkční klávesnice WEY jsou srdcem všech řešení, ať už potřebujete jednou klávesnicí ovládat 2 počítače, nebo chcete distribuovat a přepínat všechny dostupné kanály na desítky nebo stovky pracovních míst. Podle Vašich potřeb navrhneme vhodné řešení, které bude zahrnovat jak multifunkční klávesnici, tak všechny ostatní nezbytné technologie, jako switche, extendery a jiná zařízení pro vytvoření té nejmodernější, flexibilní a bezpečné infrastruktury.


Detail klávesnice WEY MK06Dostupné výměnné klávesové modulyVyměnitelný touchpadPříklad zapojení 6 PC a 2 pracovních míst

bez-nazvu

Velké zobrazovací plochy s křišťálově čistým obrazem jsou v kontrolních a operačních místnostech povinností. Strategickým partnerem společnosti WEY Technology pro výrobu špičkových zobrazovacích zařízení, ať už LCD displejů nebo velkých obrazovek se zpětnou projekcí, je společnost eyevis - Perfect Visual Solutions. Díky spojením těchto dvou výrobců je možné zobrazit signál z různých zdrojů (TV tunery, RGB, DVI, analogové video, IP video nebo LAN) na libovolně velkých a orientovaných zobrazovacích plochách.

Díky speciálně vyvinutému software pro management zobrazovacích zařízení a použití grafického kontroléru si mohou uživatelé užívat komfortu téměř neomezených možností přepínání a distribuce obrazu a signálů na velké zobrazovací plochy.