Forenzní systémy

polygrafy, forenzní systémy, vyšetřovací software, hlasová analýza

<-

Skupina forenzních systémů je určena hlavně profesionálním vyšetřovatelům ve státních složkách nebo soukromých firmách. Ať už se jedná o akvizici dat z pevných disků nebo mobilních zařízení, forenzní počítače a software, nebo nástroje pro efektivnější vyšetřování a výslechy, naše společnost Vám může nabídnout produkty od světových špiček v daných oborech.

Kategorie "Forenzní systémy" zahrnuje nástroje pro duplikaci a forenzní akvizici dat společnosti Logicube, polygrafy Lafayette a systémy pro hlasovou analýzu Nemesysco. Jsou to řešení, která jsou určena hlavně pro profesionální vyšetřovatele, ale najdou uplatnění i při detailním screeningu uchazečů o zaměstnání, ochranu před fraudem a podvodným jednáním nebo jako pomocník v IT oddělení.

Lafayette - detektory lži

Detektor lži, jak se populárně polygrafy nazývají, jsou zařízení, která dokáží měřit několik fyziologických veličin, mezi něž patří např., krevní tlak, srdeční puls, dýchání, atd.

Logicube - forenzní duplikátory disků

Forenzní řada diskových duplikátorů a systémů pro akvizici dat je speciálně vyvinuta pro potřeby forenzních vyšetřovatelů. Přístroje jsou používány jak vyšetřovacími agenturami, státními a právními složkami, armádou a dalšími organizacemi, které vyžadují rychlý, spolehlivý a pohotový sběr citlivých dat pro forenzní vyšetřování.