Zabezpečení

kamerové, zabezpečovací, požární a přístupové systémy, biometrie a evakuační rozhlasy

<-

Ochrana investic a majetku je komplexní problematika, proto je i skupina těchto produktů poměrně široká. V rámci zajištění bezpečnosti objektů dodáváme kamerové systémy, zabezpečovací systémy i techniku zajišťující detekci požáru nebo i evakuační rozhlasy. Abychom mohli nabídnout skutečně komplexní a bezpečné řešení, zaměřujeme se také na přístupové systémy, kde dodáváme od běžných přístupových systémů s čipy nebo kartami i takové, které jsou založeny na biometrii. Jednoduše, efektivně a komplexně.

Zajistit ochranu majetku, zdraví a života od A do Z není rozhodně jednoduchý úkol. Ať už se jedná o zabezpečení domácnosti nebo velké firmy, ať už jsou Vaše nároky jakékoliv, náš vyškolený tým profesionálů a široké portfolio kvalitních produktů Vám pomůže s návrhem, realizací i servisem kompletního systému zabezpečení přímo na míru Vašim požadavkům.

Rozhodnete-li se zaměřit na prevenci škod nebo rychlé zjednání nápravy, naše řešení jsou Vám plně k dispozici. Pomůžeme Vám s odhalením rizik a návrhem pro jejich řešení. Samozřejmostí je pro nás i vyškolený a zkušený tým, který zajistí instalaci celého systému na klíč, aniž byste se museli o něco starat.

Zabezpečovací systémy (PZTS)

Důležitou roli v ochraně majetku, zdraví i života hrají elektronické zabezpečovací systémy, které tvoří základ ochrany před vnikem nepovolaných osob do střeženého objektu. Ať už je tím objektem rodinný dům nebo velká firma, naši technici mají bohaté zkušenosti s návrhem, instalacemi a servisem a rádi Vám připraví řešení přímo na míru Vašim potřebám.

Přístupové systémy

Důležitou součástí zabezpečení objektů je přístupový systém, který má za úkol řídit oprávnění vstupu osob do příslušného prostoru. Využití najde především v budovách, kde je nastaven vyšší bezpečnostní režim při pohybu osob, popřípadě vozidel. Systémy kontroly vstupu zajišťují i záznam pohybu osob a umožňují nastavení podmínek povolení průchodu přes turnikety, vjezdové závory, dveře, apod.

Biometrie

Zamezit přístupu nepovolaným osobám k Vašemu počítači, domu nebo kanceláři můžete různými způsoby. Ať už se jedná o různé zamykací mechanismy, mají něco společného - musíte s sebou nosit klíč. Ať už si klíč musíte pamatovat, nebo ho mít v peněžence jako kartu, případně na kroužku s dalšími klíči, je tu stále riziko, že tento klíč ztratíte nebo zapomenete. Pokud je ale Váš prst klíčem, navíc naprosto unikátním, nemusíte se bát, že klíč ztratíte nebo se do Vašeho soukromí dostane někdo nepovolaný.

Kamerové systémy

Při zajištění bezpečnosti objektů hrají kamerové systémy velkou roli, protože umožňují vidět vše bez toho, aby na místě byl někdo přítomný. Použití jako důkazní materiál nebo jako nástroj pro odhalení vetřelce se pak samo nabízí, díky použití záznamových zařízení. Naše společnost nabízí kompletní dodávky na klíč, kdy projekt navrhneme, instalujeme a zprovozníme.

Požární signalizace (EPS)

Riziko ohrožení bezpečnosti nemusí být nutně jen díky nepovolané osobě. Bezpečnost může být narušena i požárem. I přes dodržování veškerých zásad prevence a bezpečnosti se může stát nehoda, při které bude o následcích rozhodovat rychlost reakce na takovou nehodu. Díky kvalitní a dobře navržené požární signalizaci budete schopni rychleji reagovat a ochránit tak lépe majetek, zdraví i životy.