SPECIALISTA SYSTÉMŮ AVAYA, Praha

Hledáme kolegu na pozici SPECIALISTA SYSTÉMŮ AVAYA.

Co bude Vaší náplní práce?
• Administrace Avaya Aura na denní bázi (Communication Manager, System Manager, Call Management System, atd.
• Analýza problémů v oblasti telefonie, call center a CTI
• Samostatně řešení problémů, jejich příčiny a návrh postupu k odstranění
• Doporučení upgradů existujících systémů a zajištění jejich funkčnosti

Hledáme kolegu, který
• má SŠ vzdělání
• má znalost systémů Avaya Aura a Avaya IP Office, nebo znalost IP telefonie jiných výrobců a chuť se učit technologii AVAYA
• má znalost protokolů SIP, H.323
• má znalost anglického jazyka pro řešení technických problémů s dodavateli
• vlastní certifikace v dané oblasti
• znalost nahrávacího systému ASC výhodou
• znalost programování CTI výhodou
• je bezúhonný neboli nemá zápis v rejstříku
• vlastní ŘP sk. B

Co můžeme nabídnout?

• práci na plný pracovní poměr (HPP)
• zaškolení dle platných vyhlášek
• podpora sebevzdělávání na nové technologické trendy
• nejmodernější pracovní vybavení a zázemí
• mobilní telefon samozřejmostí
• služební automobil
• výhodné volání a datové balíčky pro členy Vaší rodiny
• odpovídající finanční ohodnocení
• příspěvek na stravné, kafeterie, četné akce typu teambuilding aj.
• firemní oblečení
• dny dovolené navíc dle odpracovaných let
• podpora sebevzdělávání, lekce AJ, sick day (dny volna na nemoc)

Nástup možný ihned kontaktujte nás zde nebo na email category@category.cz

TECHNIK PZTS, EKV, EPS Praha

Přijmeme nové zaměstnance na pozici Technik PZTS, EKV, EPS. Nástup možný ihned, kontaktujte nás na uvedeném emailu níže v inzerátu.

Základní předpoklady

Místo pracoviště: Praha a okolí
Pracovní poměr: HPP, práce na plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: Střední odborná škola s výučním listem nebo maturitou
Jazyky: Anglický jazyk (min. základní znalost)
Datum nástupu: Okamžitě, hledáme 2 zájemce pro každou lokalitu

Co Vám můžeme nabídnout

• Odpovídající finanční ohodnocení, profesní růst

• Notebook a mobilní telefon, výhodné volání a datové balíčky i pro členy rodiny

• Dlouhodobé odborné vzdělávání a školení směrem k certifikaci

• Nejmodernější pracovní vybavení a zázemí

• Práci v přátelském kolektivu, četné akce typu teambuilding

• Podpora sebevzdělávání viz technologické trendy oboru

• Lekce angličtiny v místě sídla firmy

• Využití tzv. „Sick days“

Požadované schopnosti a dovednosti

• Znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B

• Schopnost samostatné i týmové práce

• Zodpovědnost a spolehlivost, pečlivost

• Chuť se vzdělávat, časová flexibilita, krátkodobé zakázky mimo bydliště s ubytováním

• Základní znalosti systémů – EPS EPS, NZS PRAESIDEO (Plena, Paviro výhodou), EPS BOSCH, PZTS GALAXY, PZTS CONCEPT, EKV NORTHERN, EKV TECHFASS, PZTS PARADOX, PZTS SATEL

Vaším úkolem na této pozici bude

• Tvorba technické dokumentace (elektro)

• Spolupráce na řízení a kontrole svěřených projektů

Kontakt Jana Mrkvicová, category@category.cz

PROJEKTANT Brno

Přijmeme nové zaměstnance na pozici projektant. Nástup možný ihned, kontaktujte nás na uvedeném emailu níže v inzerátu.

Místo pracoviště: Brno a okolí
Vzdělání: SŠ/VŠ elektro
Jazyky:
Anglický jazyk (min. základní znalost)
Datum nástupu: Okamžitě

• Chuť se vzdělávat, časová flexibilita

• Zkušenosti v oboru slaboproud

• Návrh rozvaděčů elektro a rozvoden NN