Novinky

<-

Whistleblowing

Obchodní společnost CATEGORY a.s. má v souladu se zákonem č. 171/2023 Sb. o ochraně oznamovatelů vytvořen vnitřní oznamovací systém, na základě kterého může každý oznamovatel (zaměstnanec nebo jiná oznamující osoba) oznámit naší společnosti porušení práva.

Flagship Partner

Úspěšně jsme absolvovali recertifikaci systému Loxone a jsme pyšní, že jsme obhájili náš status Loxone Flagship partnera.

smaRD by CATEGORY

S rostoucím zájmem zákazníků o realizaci chytrého bydlení, jsme se rozhodli zvýraznit naše zaměření na tuto oblast a vytvořili značku „smaRD by CATEGORY“

CATEGORY v omezeném režimu od 16.3.2020

Z důvodu šíření nemoci COVID-19 a nařízení Vlády ČR společnost CATEGORY a.s. funguje v OMEZENÉM REŽIMU. Pro komunikaci využijte emailové kontakty nebo mobilní čísla. V sídle společnosti jsou výrazně omezeny návštěvy i pohyb zaměstnanců. Děkujeme za pochopení.

Loxone Touch Nightlight

Budík, noční světlo, ovládací tlačítko, informační panel, hlásič poplachu,... to všechno jsou oblasti, které integruje nový produkt Loxone Touch Nightlight.

PF2019

Za tým CATEGORY bychom rádi poděkovali za Vaši přízeň a spolupráci v roce 2018. Přejeme Vám šťastné a veselé vánoční svátky a úspěšný rok 2019.

Loxone elektroměr

Téma energeticky úsporné domácnosti je u Loxone stále v popředí zájmu. I proto nový produkt Loxone směřuje právě do této oblasti.

<<Předchozí12Další>>