Nový obchodní ředitel v CATEGORY

<-

Miloš Havlík pracoval 3 roky na pozici jednatele ve společnosti CATEGORY SK na Slovensku.

Vážení obchodní partneři,

rád bych Vás informoval o nově jmenované pozici obchodního ředitele ve společnosti CATEGORY. Do této pozice byl k 1.2.2014 jmenován pan Miloš Havlík. Jeho hlavním úkolem bude zejména zkvalitnit komunikaci s našimi zákazníky a obchodními partnery. K jeho dalším činnostem bude patřit vzájemná koordinace obchodních aktivit a reportování v rámci společnosti.

Miloš Havlík pracoval 3 roky na pozici jednatele ve společnosti CATEGORY SK na Slovensku a poté 2 roky na pozici obchodního manažera, kde měl na starosti řízení jednotlivých obchodních projektů. Jeho předchozí zkušenosti s řízením rozsáhlých a dlouhodobých projektů s vysokou mírou koordinace mu poskytují stabilní a vyzkoušené zázemí pro jeho novou pozici.

Miloš Havlík se pohybuje v prostředí IT a telekomunikací více než 30 let. Dlouhodobě pracoval ve společnostech ČKD Praha a Československá obchodní banka na pozici vedoucího týmu telekomunikací, senior managera datových a hlasových komunikací, projektového manažera výstavby ústředí ČSOB v Radlicích a resource managera.

Jiří Kapoun místopředseda představenstva