Nemesysco - hlasová analýza pro bezpečnostní složky

Profesionální vyšetřovací nástroj

<-

LVA 6.50 je profesionální vyšetřovací nástroj, s jehož pomocí můžete odhalit nová vodítka, prozkoumat relevantní detaily a poznat jejich vnitřní vztah a reakce na lidi, místa nebo věci.

Nemesysco je naším partnerem od roku 2013
Nemesysco je naším partnerem od roku 2013

Nemesysco je světový lídr na poli technologií pro hlasovou analýzu a řešení založených na patentované vrstvené hlasové analýze („Layered Voice Analysis“, LVA™). Je to soukromá společnost založená v roce 2000 se sídlem v Izraeli. Jejich technologie je nyní celosvětově rozšířena a je dostupná ve více než 50 zemích světa.

Technologie pro vrstvenou hlasovou analýzu, LVA™, je vyvíjena již od roku 1997 a detekuje změny v hlase, které jsou způsobeny různými aktivitami v mozku, protože různé emoce mají i různý vliv na lidský hlas. Je ale velmi důležité nezaměňovat vrstvenou hlasovou analýzu s technologií založenou na analýze stresu. Velmi často se tato technologie označuje jako „detektor lži“, ale lež jako taková je pokaždé odvozena z jiných úmyslů a pocitů (vtip, obohacení se, vyhnutí se trestu…) a proto ani není možné odhalit lež jako takovou. Díky schopnosti detekovat různé typy emocí je ale možné určit pravděpodobnost pravdivosti výroku a tím tedy určit jeho věrohodnost. V řeči čísel to znamená, že LVA™ dokáže rozpoznat 18 typů emocí a kognitivních funkcí, které jsou odvozeny z více než 100.000 matematických operací a 150 hlasových parametrů.

emotions

Nástroj LVA 6.50 je používaný na celém světě. O jeho použití u bezpečnostních složek USA se můžete dozvědět něco více z TV reportáže.

screen1

LVA 6.50 nabízí spoustu funkcionalit i vyšetřovacích módů, kde můžete v rámci „Online mode“ provádět výslech tváří v tvář, anebo také po telefonu, kde Vám okamžitá analýza pomůže odhalit oblasti, na které byste se měli dále zaměřit. Pokud nahraný záznam ještě posléze analyzujete za pomoci „Offline mode“, budete mít k dispozici hloubkovou analýzu, která zahrnuje podrobný psychologický profil nebo také emoční, rizikové a pravdivostní hodnocení. Pro specialisty, kteří využívají ke své práci i polygraf je určen „Investigation mode“, který je založen na tradičních metodách výslechu na polygrafech a nabízí automatizované souhrny a reporty, které používají techniky dotazníků.

lva-650-logo_small

LVA 6.50 je poskytován pouze profesionálním vyšetřovatelům a úřadům, které mají na starosti bezpečnost a jako takový je LVA 6.50 považován za bezpečnostní produkt, na který je potřebná vývozní licence Izraelského ministerstva obrany.