Aktivní síťové prvky

Technika pro počítačové sítě

<-

Aktivní síťové prvky společnosti CATEGORY Vám zajistí přístup ke všem potřebným informacím na lokální síti nebo internetu a zároveň zajistí i bezpečnost Vašich počítačových dat. Naše portfolio produktů i výrobců je dostatečně široké a umožňuje nám splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Nutnou součástí každé sítě jsou aktivní prvky, díky kterým je možné přenášet a ukládat informace. Ať už se jedná o přenos informací mezi uživatelskými stanicemi, uživatelem a serverem, případně mezi servery v lokální síti a internetu, pokaždé je potřeba zajistit směrování dat a jejich zabezpečení. Kromě zajištění odeslání informace na správné místo se aktivní prvky starají i o to, aby byla informace doručena co nejrychleji a nejspolehlivěji.

Switche, firewally, routery, UTM, DSL technologie, infrastruktura pro optické sítě, zálohovací zařízení, servery, ale i uživatelské stanice jsou všechno části sítě, které naše společnost dodává, instaluje a servisní činností zajišťuje jejich hladký chod.
Dlouhodobě spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci. Mezi hlavní z nich patří:

HuaweiCiscoHP
APCEmersonGateprotect

V dnešní době je čím dál více požadována mobilita zařízení, potřeba připojení návštěvy společnosti k internetu nebo i zajištění spojení našich vlastních zařízení. Bezdrátové sítě se proto staly naprosto běžnou součástí síťové infrastruktury. Nabízíme řešení založené na produktech osvědčených výrobců bezdrátových sítí, které nabízejí řešení přesně na míru každé skupině zákazníků.

Cisco
Aruba Networks


Ubiquiti Networks