Komfort

Komfort inteligentního domu

<-

Není sporu o tom, že technologie jdou neustále dopředu a že ve Vašem mobilním telefonu máte integrovanou celou řadu zařízení. My Vám umožníme navíc do mobilu integrovat i celou Vaši domácnost! Můžete tak nejen ovládat osvětlení, vzduchotechniku, vytápění, elektrospotřebiče, ale můžete nastavovat i automatické scénáře, jak a kdy se má Váš dům chovat.

Řešení pro domácí automatizaci už nemusí být vymožeností jenom pro boháče. Systém Loxone je cenově dostupné řešení pro zlepšení komfortu ve Vašem domě.
Řešení je založeno na Loxone Miniserveru, který je centrálou pro domácí automatizaci a o vše se stará. Miniserver Vám nabízí nejen jedinečný poměr cena/výkon, ale i výkonný software, díky kterému budete moci ovládat a nastavovat všechna připojená zařízení a části Vašeho domu.

Inteligentní dům není jen o tom, abyste si mohli rozsvítit přes mobil, nebo stáhnout žaluzie. Inteligentní dům je o tom, co všechno si přejete ovládat a nastavit přes mobil. Inteligentní dům Vám umožní:

  • automaticky ovládat žaluzie v závislosti na ročním období
  • provést předdefinované akce zmáčknutím odchodového tlačítka
  • řídit závlahu Vaší zahrady
  • ovládat multiroom audio a přehrávání hudby - Váš dům může klidně začít hrát fanfáry, když se vrátíte domů z práce a v obývacím pokoji zatím pustit relaxační hudbu, třeba AC/DC
  • ovládat saunu mobilem, což se může hodit, pokud se vrátíte promrzlí z venku v zimním období - přijdete již do vyhřáté sauny!

Součástí moderní inteligentní domácnosti je i LED osvětlení, které dokáže navodit příjemnou atmosféru, nastavit různé barevné režimy i intenzitu osvětlení a navíc ušetřit za odběr elektrického proudu. Výhodou také může být jejich prakticky libovolný design, kde LED osvětlení můžete použít od výměny klasických žárovek až po umístění LED pásků pro vytvoření správné atmosféry nebo jen osvětlení schodů a chodby.