Kabelové průchodky a záslepky

<-

Optimální cirkulace vzduchu v datovém centru.

loga

Datové centrum je prostředí, kde mají i drobnosti velký vliv na náklady, proto je optimální cirkulace vzduchu v datovém centru velice důležitá. Pokud vzduch proudí kudy má, zlepšuje se efektivita chlazení jednotlivých komponent. Pokud jsou tato zařízení efektivně chlazena, zlepšuje se jejich životnost, ale také klesají náklady spojené s chlazením celé místnosti. Průkopníkem v oblasti airflow managementu (AFM) je společnost Upsite Technologies, která byla založena v roce 2001. Díky použití jejich produktů pro oblast AFM je možné zvýšit nastavenou teplotu v DC, vypnout některé chladící jednotky a/nebo snížit otáčky větráků, což v konečném důsledku sníží spotřebu energie a provozní náklady.

Průchodka WavePrůchodka IntegralPrůchodka pro povrchovou montážKulatá průchodkaVelká povrchová průchodkaTěsnící kartáč

koldlok
KoldLok je skupina produktů sloužící k zamezení proudění vzduchu otvory pro kabeláž v podlaze. Kabelové průchodky umožní přivedení kabeláže do datového centra, aniž by to ovlivnilo airflow management.

hotlok HotLok je skupina produktů určená pro airflow management v racku. Záslepky mají na starost řízení přístupu vzduchu k zařízením v racku. Záslepky HotLok jsou hodnoceny jako jedny z nejlépe padnoucích!

Zaslepovací panel 1UZaslepovací panel 2U bílýZaslepovací panel 1U s termopáskouRacková kabelová průchodka 2UKit pro zaslepení celého rackuRacková páska zaslepovacíRacková páska zaslepovací